Büyük Beden Erkek Siyah Günlük Sporcu Eşofman Takımı 4XL-10XL omzu mavi - M8
Büyük Beden Erkek Siyah Günlük Sporcu Eşofman Takımı 4XL-10XL omzu mavi - M8
Büyük Beden Erkek Siyah Günlük Sporcu Eşofman Takımı 4XL-10XL omzu mavi - M8
Büyük Beden Erkek Siyah Günlük Sporcu Eşofman Takımı 4XL-10XL omzu mavi - M8
Büyük Beden Erkek Siyah Günlük Sporcu Eşofman Takımı 4XL-10XL omzu mavi - M8
Büyük Beden Erkek Siyah Günlük Sporcu Eşofman Takımı 4XL-10XL omzu mavi - M8
Büyük Beden Erkek Siyah Günlük Sporcu Eşofman Takımı 4XL-10XL omzu mavi - M8

Büyük Beden Erkek Siyah Günlük Sporcu Eşofman Takımı 4XL-10XL omzu mavi - M8 (STK0000115)

İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : ₺450,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺329,90(KDV Dahil)
Bilgiii

Sana özel büyük beden erkek eşofman takımı, spor yaparken ve günlük giyebileceğin, siyah renk, 4XL ile 10XL beden aralığında, şık tasarımı, yeni sezon, normal ve fit kalıp, omzu mavi modeli (M8)

 

Poseidon Büyük Beden Eşofman Takımı


Poseidon büyük beden eşofman takımı ile spora devam et, sınırlarını zorla! Büyük beden eşofman takımını, odaklandığın hedefe her gün daha fazla yaklaşman için interlok kumaş ile tasarladık.İnterlok, örme kumaşların hacimli yapısı nedeni ile nem alma özelliği iyidir. Sık bir yapıya sahiptir. Dikey yönde, yatay yöne göre daha yüksek bir elastikiyet özelliğine sahiptir. Boyutsal stabilitesini ve şeklini koruma özelliği yüksektir. Sporcular, hareketlerini kısıtlamayan ve hem şık hem de son derece konforlu olan bir ürün istediler. Biz de Poseidon büyük beden eşofman takımını tasarladık. Telefon, cüzdan, kulaklık ve müzik çalar gibi yanınızda taşıyabileceğiniz küçük eşyalarınız için klasik eşofman takımından ayırt edici özelliği ile fermuarlı ceplere sahiptir.

 

 

Büyük beden eşofman takımı kumaşlarını nasıl seçtik, kumaş hakkında; 

 

Büyük beden eşofman takımlarımızda kullanılan kumaş türü interloktur. Bu kumaş özel olarak Türkiye’de üretilmektedir. Kalitesi bakımından üst seviyedir.  Kumaş kullanım süresi boyunca renk atma görülmez. Yapısı sayesinde diz izi yapmaz. İçindeki pamuksu doku sayesinde terleme yapmaz. Dışı mat ve nefes alabilir. Her mevsime uygundur. Her mevsim uygunluk, ter tutmayan,  nefes alabilen, rahat, esnek kumaş türü kullanılmaktadır. Kumaşımız hakkında detaylı bilgi için sitemizin blog kısmını ziyaret ediniz. 
Kumaşlarımızda, kuruma süresini en aza indiren teknolojik olarak özel tasarım kullanılmaktadır. Büyük beden eşofman takımlarımızda kullanılan kumaşlarımız, sıcak havalarda hafifliğin ve hava akışının en üst seviyeye çıkartacağından, vücudunuzun serin kalmasına ve terlemenin önlenmesine yardımcı olur. Soğuk havalarda ise pamuksu dokusu sayesinde sıcak tutar. Her mevsimde kullanabilmeniz ve aradığınız büyük beden konforu ürünlerimizde hissedebilmeniz için dokusu yumuşaktır. Sen sadece spor yapmaya odaklan. Kumaşlarımız, hava akış özelliği ile teri vücudundan uzaklaştırarak kuru kalmanı ve sporunda yüksek performansı alman için tasarlanmıştır.

 

Büyük beden eşofman takımı kalıbı neden seçtik, kalıp hakkında;

 


Erkek giyiminin vazgeçilmezlerinden biri, kesinlikle eşofman takımlarıdır. İçinde rahat edilen ve özgürlüğün tadını çıkartılmasına olanak sağlayan eşofmanlar, günün her saatinde giyilebilen kıyafetlerdir. Üstelik kilolu erkekler için,  spor yaparken, günlük aktivitelerde, yürüyüşte ya da boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde değerlendirirken giyebilecekleri büyük beden erkek eşofman takımları da bulunmaktadır. Giyim sektöründe her bedene göre kıyafet bulabilmek günümüz teknolojisi ile artık mümkün. Temel amacımızın içerisinde rahat edeceğiniz kalıp ve kumaşlar ile hazırlanan eşofmanlar olduğunu belirtmek isteriz. Kilolu vücut yapısı nedeni ile bol kesim olmasının dışında, omuz genişliği, kol ve bacak boyu da tam olarak vücudunuza uyumlu olması gerekmektedir.  Büyük beden eşofman takımlarımızın kalıpları 4XL ve 10 XL aralığındadır. Beden tablosu üzerinden siz en uygun kalıpta olabilecek bedeni seçebilirsiniz.


“Büyük Beden Kalıp” nedir ?

 

Kilo problemi olan ereklerin günlük hayat içerisinde giyebilecekleri kıyafetleri seçerken ne kadar zorluk yaşadıkları aşikardır. Kendi giyim tarzlarına ve vücut yapısına uygun olan kıyafetleri bulmakta zorlanan erkekler için eşofman takımı üreticileri rahat ve büyük beden ürünlerini piyasaya sunmuştur. Bu ürünlerdeki çeşit fazlalığı ve her zevke hitap eden modelleri ile büyük beden erkeklerin de hem spor hem de şık görünmelerini sağladık. Büyük beden müşterisinin, standart bedenlere göre vücut ölçülerinde farklılık göstermesi kalıp konusunda sıkıntı yaşanmasına sebep olmaktadır. Müşterilerde kalıp ve kullanılan ölçü sisteminden kaynaklanan, kıyafetlerin vücut yapılarına uymaması sorunu yaşanmaktadır. Büyük beden müşterilerin kıyafetlerde küçük bedenlerde olduğu gibi modaya ve farklı yaş gruplarına uygun kıyafetler istedikleri belirlenmiştir. Müşteriler modaya uygun renk ve kumaşlar istemektedir. Kumaşlarda aradıkları özellikler terletmeyen, ütü tutan ve tüylenme yapmayan kumaşlardır.
Sizler için tüm bu sorunları göz önüne alarak en ideal “büyük beden kalıplarını” hazırladık.

 

İnterlok kumaş eşofman takımı yıkama ve bakım;


İnterlok kumaş eşofman takımı ter tutmamak üzere tasarlanan benzersiz bir malzemedir ancak bakımının doğru yapılmaması performansını olumsuz etkileyebilir. Yıkama ve bakım talimatları için aşağıdaki ipuçlarını takip edin:

Ürününüzü elde veya makinede hassas ayarda yıkayınız. Makinede 30 derecede, hassas yıkama ayarı olan yeni nesil çamaşır makinesinde yıkayınız. Ürününüzü kesinlikle daha yüksek derecede yıkamayınız, dokusuna zarar verebilirsiniz.
Renkliler gibi ters yüz ederek, çamaşır makinesinde sıcak veya soğuk suda yıkayın.
Sıvı deterjan yerine toz deterjan kullanın.
Suyunu sıkarak akıtmayın.
Giysileri düşük ısıda kurutun veya asarak kurumaya bırakın.
Çamaşır suyu, kurutma kağıdı veya yumuşatıcı kullanmayın (kurutma kağıdı ya da yumuşatıcı kullandıysanız tekrar yıkayın).
Kuru temizlemeye vermeyin.
İnterlok kumaş eşofman takımını ütülemeniz gerekiyorsa logolara veya tasarımlara zarar vermemek için soğuk ayarı kullanın.

 

Kalitesiz eşofman takımı kullanmanın zararları ?


Kalitesiz eşofman kullanımının sporcuya zarar vermesi kaçınılmazdır. Kalitesiz kumaş ile üretilen bir eşofman takımı teri çekmez ve zaman içinde kişinin kaslarında rahatsızlıkların oluştuğu görülür. Ter buharlaşmadığı için sporcunun üzerinde kalır ve eşofman takımı vücuduna yapışır. Esnemeyen kumaş sporcunun hareketini kısıtlar ve performansını tam olarak sergilemesini engeller. Eşofman takımının üzerinde bulunan baskılar kısa süre sonra zarar görerek çıkmaya başlar. Eşofman takımının renkleri ilk yıkamadan sonra solabilir. Sağlıklı ve yüksek performansta spor yapmak için kaliteli eşofman takımı kullanımı son derece önemlidir. İster spor yaparken isterseniz de günlük olarak kullanıma uygun olmalıdır.

 

Büyük Beden Eşofman takımı kriterleri nasıl olmalıdır?


Spor yaparken eşofman takımı kullanımının artması sektörde yeni eşofman takımı yapan firmaların oluşmasına yol açmıştır. Yüksek performansta ve sağlıklı şekilde spor yapabilmek için uygun eşofman takımı giyilmesi şarttır. Bu nedenle eşofman takımı yaptırma işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken bazı kriterler vardır. Bu kriterler;

Ter emen, yapışmayan ve esnek kumaş kullanımına dikkat edilmelidir.
Eşofman takımının kumaşı Büyük beden kişinin hareketlerini destekler şekilde olmalıdır.
Kaliteli ve insan sağlığını destekleyen eşofman takımları çok uygun fiyatlara imal edilemeyeceğinden çok uygun fiyat veren firmalar kalitesiz eşofman takımı üretimini yapabilir. Bu nedenle kumaş kalitesini mutlaka sorgulamalısınız.
Eşofman takımı üzerindeki baskıların uzun süre kullanılabilmesi için kaliteli transfer dijital baskı yöntemi kullanılmalıdır.
Spor alanlarının farklı olması gibi giyilen eşofman takımı modelleri de farklılık gösterecektir. Bu nedenle yaptığınız spor dalına uygun olan eşofman takımı modelini seçmenizi tavsiye ederiz.
Eşofman takımının modeli ve kumaşı kadar renkleri de son derece önemlidir. Oyun sahanıza uygun renklerde eşofman takımı alabilirsiniz. 

Eşofman takımı kumaşının iyonlaşma özelliği olmalı ve mikrobik organizmaların üremesini engellemelidir. Eşofman takımı üzerinde mikrop oluşumu kesinlikle olmamalıdır. Araştırma yapmadan eşofman takımı almanızı tavsiye etmiyoruz. Araştırmanızın ardından seçeceğiniz eşofman takımı ister spor yaparken isterseniz de günlük olarak kullanabileceğiniz bir ürün olmalıdır.
 

İnterlok Kumaşın Özellikleri Nedir?


Farklı özelliği ve ayrıcalığı ile beraber interlok kumaş günümüzde yaygın olarak kullanılan türler arasında yer almaktadır.
- Kolayca şekil alır.
- Vücuda yapışmaz.
- Aynı zamanda vücudu etkin şekilde toplar.
- Ütüye ihtiyaç duymadan rahatlıkla kullanılabilir.
- Dayanıklıdır ve vücudu sarar, hareketlerini destekler.
- Esnektir.
- Ter tutmaz.
- Nefes alabilir.
- Hava akışı vardır.
- Her mevsime uygunluk sağlar.
- Spor ve günlük kullanıma uygundur.
- Kaliteli ve insan sağlığını destekler.

Bu gibi özellikleri ile beraber gündelik kıyafet için interlok kumaş türü tekstil dünyasında sıkça kullanılır.
Eşofman paça tipi bileklerinizi sıkmaması için normal paça olarak hazırlanmıştır.

 

Hediye İçin En İdeal Kesim


Bir arkadaşınıza hediye almakta zorlanıyorsanız tercihiniz her zaman regular kesim bir kıyafet olmalı. İdeal ölçülerde bir erkek için son derece uygun bir seçim olacaktır.
Eşofman takımlarının genel olarak rahat kullanımı için kapanma özelliği fermuarlıdır.
Sporunuzu yaparken terlediğinizde soğuk havalarda hasta olmamanız, sıcak havalarda ise vücut terinizi kolay soğurabilmesi (absorbe) için uzun kol tercih edilmiştir.
İster spor yaparken isterseniz de günlük olarak kullanabilirsiniz.
Üstün teknoloji ile ter tutmaz ve hava akışını maksimum seviyeye çıkarır.
Ürün materyalinde interlok kumaş kullanılmıştır.


Detaylı ürün özellikleri hakkında:

 

Kalıp: Regular Fit
Kapama: Fermuarlı
Kol tipi: Uzun Kol
Kullanım alanı: Günlük
Kumaş Özellik: Ter tutmayan
Metaryal: İnterlok Kumaş
Paça Tipi: Normal Paça

 

Beden Tablosu: 

 

NOT: 180 cm boy ve 130 kilo için 4XL beden alabilirsiniz. Her 10 kiloda bir beden artışı veya azalışı olmaktadır.

BEDEN

EN(Göğüs)

BOY

Ortalama Boy ve Kilo

4XL

70 cm

81 cm

180 cm ve 130 kg

5XL

73 cm

82 cm

180 cm ve 140 kg

6XL

76 cm

83 cm

180 cm ve 150 kg

7XL

79 cm

84 cm

180 cm ve 160 kg

8XL

82 cm

85 cm

180 cm ve 170 kg

9XL

85 cm

86 cm

180 cm ve 180 kg

10XL

88 cm

87 cm

180 cm ve 190 kg

 

Beden Tablosu Resimli

 

h2>Eşofman Takımı Büyük Beden Modelleri 


Eşofman takımlarını sadece spor yaparken kullanılmaz. Spor yaparken en fazla kullanıldığı alan olduğu doğru fakat sadece spor yaparken kullanılır anlayışı yanlıştır. Evde, yürüyüşte, sosyal etkinliklerde eşofman takımı giyilebilir. Biraz fazla kilonuz varsa diyetle birlikte spor yapmalısınız. Bedenime göre nasıl eşofman takımı bulacağım diye kaygı duymanıza gerek yok. Çünkü eşofman takımı büyük beden modellerimizde zengin çeşitlilik var. 
Her zevke ve her tarza hitap eden çeşitlilikteki büyük beden takımları sayesinde istediğiniz gibi spor yapabilirsiniz. Eşofmanların fiyatları kalitesine, modeline ve kullanılan malzemeye göre farklılık gösterir. Kaliteli ürünleri almanız her zaman sizin yararınıza olacaktır. Modellerimiz içinden alacağınız kaliteli takımı yıllarca hiç yıpranmadan ve solma yapmadan giyebilirsiniz. 

Eşofman Takımı Erkek Büyük Beden Çeşitliliği


Standart beden ölçülerinden büyük ölçülere sahipseniz kıyafet bulmakta genellikle zorlanırsınız. Eşofman takımı olarak eskiden belli modeller olurdu. Sadece belli renklerde üretildiğinden dolayı tercih hakkı sınırlı olurdu. Herkesle aynı renk ve modeli giymek de çok memnun edici bir durum değildir. Eşofman takımı erkek büyük beden modellerimiz zengin renk yelpazesine sahiptir. Model çeşitliliği bulunmaktadır.
Takımlar genellikle alt ve üst olmak üzere iki parçadan oluşur. Bazen bu parçalara üçüncü olarak tişört ilave edilir. Evde, dışarı çıkarken, piknikte, sosyal etkinliklerde, çocukları parka götürürken rahatlığından dolayı sıklıkla tercih edilir. Büyük bedenlere hitap eden modeller özenle tasarlanmıştır. Fazlalık kiloların rahatsız etmemesi için özenli davranılır. Kumaşları sayesinde terletmez. Kaliteli işçiliği sayesinde uzun zaman yırtılmadan kullanılabilir. 


Büyük Beden Marka Erkek Giyim Kalitesi


Bayların dolaplarında mutlaka olan bir kıyafet vardır; eşofman takımı. Eşofman takımları başta spor yapmak olmak üzere her zaman giyilebilen kıyafet çeşididir. Spor yaparken özgürce hareket edebilmek gerekir. Spor hareketlerini yaparken kıyafetin yırtılmaması için kaliteli ve dayanıklı olmaları gerekir. Büyük beden marka erkek giyim ürünleri arasında özellikle eşofman takımı çok fazla satılır.
Marka eşofman takımlarının modelleri daha farklıdır. Özenle seçilerek tasarlanan modeller usta ellerde üretilir. Üstün kalite standartlarında üretildiğinden yıllarca yıpranmadan, rengi solmadan ve sökülmeden giyilebilir. Eşofman takımları sadece spor yaparken değil piknikte, hafta sonu aktivitelerinde, evde, yürüyüşte bile giyilir. Ayrıca eşofmanı giymek için belli bir mevsim yoktur. Yılın her ayında ve her mevsiminde giyilebilir. 

Büyük Beden Takım Erkek Modelleri


Eşofman takımları genellikle iki parçadan oluşur. Fermuarlı ve uzun kollu bir üst ile alt parçalarından oluşan takımlara bazen üçüncü parça olarak kısa kollu tişört ilave edilir. Bir dönem büyük beden takım erkek modellerinde çeşit yoktu. Genellikle siyah veya lacivert olan takımların standart bir veya iki modeli olurdu. Doğal olarak büyük beden ölçülerine sahip olanlar gönüllerince beğendikleri bir eşofman giyemezlerdir.
Yenilenen ve modern çizgiye sahip olan eşofman takımları sayesinde her kesin zevkine ve tarzına uygun modeller bulunmaktadır. Yazlık ve kışlık olarak sezonluk hazırlanan modellerin kumaş seçimine özel itina gösterilir. Kaliteli kumaşların seçildiği ürünlerde yazlık olanlar ince, kışlık olanlar ise biraz daha kalındır. Takımınızı seçmeden önce yenilenen modelleri mutlaka görmelisiniz.


56 Beden Eşofman Takımı Modelleri


Eşofman takımları bayların rahat olarak giymeyi tercih ettiği kıyafetlerdendir. Bundan dolayı erkeklerin dolaplarında mutlaka birden fazla eşofman takımı bulunur. Takımların rahatlığını ve konforunu yaşayabilmek için vücut ölçülerine uygun olan modeller alınmalıdır.  56 beden eşofman takımı vücut ölçüleri standartlardan biraz büyük olanlar için uygundur. Her mevsimde giymek için idealdir.
Eşofman takımlarını yaz sıcaklarında ve kış soğuklarında giyebilirsiniz. Eşofman denilince direk olarak akıllara spor gelse de günlük hayatın da vazgeçilmezleri arasındadır. Spor yaparken, piknikte, hafta sonu etkinliklerinde eşofman takımları rahatlığından dolayı tercih edilir. Her zevke hitap eden renkleri ve modelleri bulmak mümkündür. Özel olarak tasarlanan takımlarla hiç olmadığınız kadar rahat hareket edebileceksiniz. Özgür hareket edebileceğiniz modelleri incelemeden satın almayınız. 


Erkeklerin dolaplarında mutlaka eşofman takımı bulunur. Eşofman takımları spor yaparken özellikle tercih edilir. Sporun yanında günlük hayatta giymek için de uygundur. Evde, piknikte, yürüyüşte, spor salonunda 3xl erkek eşofman takımı kullanılır. Beylerin tarzları ve beğendikleri modeller farklılık gösterir. Klasik standartlara sahip olan modellerin yanında modern çizgilerin kullanıldığı eşofman takımları modelleri de bulunmaktadır. 
Tercih edilen modeller günlük hayattan spor salonuna kadar her yerde kullanılabilir. Eşofman takımları yazlık ve kışlık kullanıma uygun olarak üretilir. 4 mevsim kullanımın mümkün olduğu takımların vücut yapısı 3XL ölçülerine uygun olanları bulunmaktadır. Zengin model çeşitliliğine sahip olduğundan modellerini incelmenizi tavsiye ederiz. Tarzınıza en uygun modeli alıp gönlünüzce giyebilirsiniz.